Ноя 26 2010

ЄБРР дасть «Укравтодору» 450 млн євро на модернізацію доріг

Автор: | 17:07 | В рубриках Новости,Статьи

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надав Державній службі автомобільних доріг України («Укравтодору») кредит під державні гарантії на суму 450 млн євро для фінансування реконструкції та модернізації доріг на підходах до Києва, що входять до складу ключових європейських і національних транспортних коридорів на території України.
Окрім того, очікується, що на додаток до фінансування від ЄБРР, яке складається з двох траншів, буде надано кредит на аналогічну суму від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ).

Урочисте підписання кредитної та проектної угод в рамках підготовки спільного між Україною і ЄБРР проекту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до Києва» має відбутися сьогодні, 26 листопада. Домовленість про залучення кредитів була досягнута 10-13 листопада в ході офіційного візиту делегації України до Лондону.
Згідно з інформацією прес-служби «Укравтодору», кредит ЄБРР у розмірі 450 млн євро терміном на 20 років (4 роки пільгові) за ставкою EURIBOR +1% буде спрямовано на реконструкцію та капітальний ремонт 400 км ділянок шести головних автомобільних доріг на підходах до Києва, зазначив заступник голови «Укравтодору» Євген Прусенко.
Зокрема, це: М-06 Київ-Чоп (з Києва до Житомира), М-07 Київ-Ковель-Ягодин (у межах Київської області), М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі (з Києва до с. Кіпті) , М-05 Київ-Одеса (з Кіевв до Білої Церкви), Н-01 Київ-Знам’янка (від Києва до Обухова), Р-02 Київ-Іванків-Овруч (від Києва до Димера).

Автодороги М-06 Київ-Чоп та М-07 Київ-Ковель-Ягодин входять до програми підготовки до Євро-2012.
У повідомленні наголошується, що успішне запровадження проекту сприятиме економічному зростанню за рахунок поглиблення регіональної інтеграції і покращення транспортного сполучення. Проект також дасть поштовх у підготовці країни до проведення фінальних матчів Євро-2012.
Сью Барретт, директор відділу транспорту ЄБРР сказала: «Наш кредит також буде сприяти важливим реформам в галузі, які визначать її належне функціонування та конкурентоспроможність у майбутньому».
Источник: http://news.dt.ua/news/65853

Отзывов пока нет

Адрес для трекбека | Комментарии RSS

Оставьте отзыв

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.