Черниговский Региональный Ланос Клуб

Новости => Местные новости => Тема начата: Dereck от Августа 15, 2013, 08:12:58 08:12

Название: У Чернігові вже залатали доріг на п’ять мільйонів гривень
Отправлено: Dereck от Августа 15, 2013, 08:12:58 08:12
Комунальне шляхобудівне підприємство міської ради та спеціалізована дорожньо-ремонтна організація ТОВ «Фірма Стрижень» продовжують ремонт доріг у Чернігові. Вже підлатали майже 30 тис. квадратних метрів асфальту на близько 5 млн. грн.

Насамперед поточний ремонт торкнувся магістралей та вулиць із великою інтенсивністю руху громадського транспорту. Ямки залатали на проспектах Миру та Перемоги, вулицях Шевченка, Толстого, Щорса, Любецькій, Незалежності, Київській, П’ятницькій, Мстиславській, Рокоссовського, Героїв Чорнобиля.

До того ж цього року суттєво більше коштів заплановано на капітальний ремонт доріг, що також уже розпочався. Замінили цілі ділянки асфальту по вулицях Шевченка (від Красного мосту до Деснянського відділу міліції та на Бобровиці), Любецькій (від вулиці Щорса до обласної СЕС), Толстого (від Троїцького собору до нафтобази), праву полосу по вулиці Щорса (від Комсомольської до проспекту Миру).

Тимчасову затримку робіт у міському управлінні житлово-комунального господарства пояснюють несвоєчасною оплатою раніше виконаних ремонтів Державною казначейською службою.

Источник: Тижневик «Чернігівські відомості»