Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Черниговский Региональный Ланос Клуб

Апреля 28, 2024, 22:34:49 22:34
Новости:

Автор Тема: На автомобільному мосту чекає пастка  (Прочитано 5544 раз)

Оффлайн Dereck

  • Администратор
  • Старожил
  • *
  • Сообщений: 995
  • Карма +3/-0
  • Профессиональный телепат

На автомобільному мосту чекає пастка
« : Ноября 05, 2010, 09:15:35 09:15 »


Коли вам доведеться йти автомобільним мостом через Десну, майте на увазі, що там на вас чатує небезпека. Прямо під ногами – дірка, в яку може провалитись людина. Впавши в цей отвір, людина, можливо, втримається за край, а можливо, і не втримається, а перекинеться і впаде у воду. Не хотілося б проводити експерименти. Та навіть якщо людина не впаде в дірку, а втримається на ніші, нерви в неї будуть вже не ті. Уявити тільки собі: ідеш через міст висотою в 9-поверховий будинок і раптом відчуваєш, що падаєш донизу. Жах. Звичайно, до дірок на вулиці у вигляді відкритих каналізаційних люків ми звикли. А от дірку в дорозі на такій висоті я бачу вперше. До речі, існує вона вже не один місяць, а можливо, і рік (не пам’ятаю точно, коли її побачив). Принаймні цієї весни вона вже була. Хотілося б, щоби ви переказали цю інформацію Соколову. Я, звичайно, розумію, що мій поважний тезка не може відслідковувати за всіма подібними ситуаціями. Але тепер в нього буде інформація – і він повинен буде негайно на неї відреагувати.

Источник: http://www.gorod.cn.ua/

Оффлайн suRVAZ

  • Член Клуба
  • Абориген
  • *
  • Сообщений: 365
  • Карма +1/-0

Re: На автомобільному мосту чекає пастка
« Ответ #1 : Ноября 06, 2010, 12:59:58 12:59 »
надо сообщить в ответственные органы или ждут жертв?