Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Черниговский Региональный Ланос Клуб

Апреля 27, 2024, 21:22:17 21:22
Новости:

Автор Тема: Ремонт дороги на Чернобыльцев (Проектной)  (Прочитано 3951 раз)

Оффлайн Dereck

  • Администратор
  • Старожил
  • *
  • Сообщений: 995
  • Карма +3/-0
  • Профессиональный телепат

Ремонт дороги на Чернобыльцев (Проектной)
« : Сентября 15, 2011, 09:34:59 09:34 »
Цитировать
Александр Сердюк, заместитель мэра города:
- С этим участком надо немножко обождать. Вообще-то закончить все работы и открыть движение первоначально планировалось в субботу, 8 ноября. Но поскольку там очень серьезные грунтовые условия и солидные суглинки, чтобы не рисковать, я добавил еще пару дней для окончательного завершения работ. Я думаю, что в среду, 12 ноября мы дорогу откроем.

Источник: http://gorod.cn.ua

Оффлайн Dereck

  • Администратор
  • Старожил
  • *
  • Сообщений: 995
  • Карма +3/-0
  • Профессиональный телепат

Re: Ремонт дороги на Чернобыльцев (Проектной)
« Ответ #1 : Сентября 15, 2011, 16:30:42 16:30 »
В період з 12.09.2011 по 30.11.2011 в м. Чернігові буде проведено реконструкцію вул. 77 Гвардійської Дивізії (раніше вул. Проектна), на ділянці від вул. Соснової до перехрестя з вул. Г. Чорнобиля та вул. Київської, з подальшим розширенням проїзної частини зазначених вулиць на підходах до перехрестя.На час виконання робіт, рух транспортних засобів на вказаній ділянці буде припинено. Для об\'їзду місця реконструкції на вулично - дорожній мережі м. Чернігова, а саме: по вул. 50 років ВЛКСМ, пр-т Миру, вул. Київська, вул. Г.Чорнобиля, вул. Седнівська, вул. 1-го Травня, вул. Грибоєдова, будуть встановлені дорожні знаки та таблички до них.Державтоінспекція Чернігівської області звертається з проханням до водіїв транспортних засобів не порушувати вимог дорожніх знаків, в разі недотримання Правил дорожнього руху України винні будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.Прес - служба Державтоінспекції Чернігівської області