Дек 24 2010

До мешканців Масанів дійшла тролейбусна лінія

Автор: | 11:57 | В рубриках Видео,Наш город,Новости

Мрія мешканців мікрорайону Масани здійснилася. І до них дійшла тролейбусна лінія! Ніхто не вірив в те, що міський голова Олександр Соколов виконає свою обіцянку. Тож, якщо ви і досі в це не вірите, можете пересвідчитися особисто. Маршрут №6 відтепер подовжено до вулиці Незалежності.

Першими покаталися керівники міста та області, будівельники, журналісти, а також знаменита чернігівка Алла Ковган, яка посперечалася з мером Олександром Соколовим під час передвиборчих перегонів з приводу того, чи виконає він нарешті свою обіцянку пустити тролейбус у Масани, чи ні.

Найбільше раділи новому маршруту пенсіонери. Їм не треба тепер чекати на безкоштовний автобус, який ходить лише раз на годину.

Люди сподівалися на цю тролейбусну лінію 18 років, а побудували її за 2 місяці. Майже 2 кілометри обійшлись державному бюджету у 2,5 мільйон гривень. Всього визначили 4 тролейбусні зупинки. Це збільшило час руху на 17 хвилин. Для цього маршруту пообіцяли також купити нові тролейбуси, українсько-білоруського виробництва.

Get the Flash Player to see this content.

Источник: http://www.gorod.cn.ua/

Обсудить на форуме

Отзывов пока нет

Адрес для трекбека | Комментарии RSS

Оставьте отзыв

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.