Июн 14 2011

Чернігівське відділення РЕР працює в новому приміщенні

Автор: | 09:15 | В рубриках Наш город,Новости

8 червня о 10 ранку за адресою вулиця Шевченка 162А відбулось відкриття нового приміщення відділення реєстраційно-екзаменаційної роботи, підпорядкованого УДАІ УМВС України в Чернігівській області. Урочисто розрізати червону стрічку приїхав особисто начальник УМВС України в Чернігівській області Олександр Михайлик.

Олександр Григорович разом з начальником УДАІ Олександром Єршовим та начальником ВРЕР Вілорієм Воробйовим пройшлися коридорами цілком нового удосконаленого вимогам часу приміщенням. По ходу руху керівник закладу розповідав присутнім представникам ЗМІ про головні відмінності між новим приміщенням та старим. Окрему увагу журналістів керівники звернули на розміщене в центральному залі ВРЕРу електронне інформаційне табло.

На нього виводиться інформація про залишок бланків (відсутність таких відкритих відомостей, за словами полковника Михайлика, може створювати умови для зловживань з боку недобросовісних працівників реєстраційного підрозділу; якщо ж інформація доступна всім, то і зловживанням нема звідки взятись). Також, в міру підготовки документів та номерних знаків транспортних засобів для видачі, на табло буде виводитись прізвище власника, що усуває потребу повсякчас перепитувати у працівників ВРЕР, чи готові документи, або ж похмуро чекати годинами, не маючи потрібної інформації.

Також начальник УМВС оглянув клас для складання іспиту на теоретичне знання правил дорожнього руху, обладнаний десятьма комп’ютеризованими робочими місцями. Там якраз проходив інструктаж майбутніх водіїв. Керівник обласної міліції поцікавився у присутніх їхніми враженнями від нового приміщення ВРЕРу та створеними умовами для відвідувачів, а також побажав успіхів у складанні іспиту.
Олександр Григорович розповів журналістам, що домінантною вимогою при обладнанні нового приміщення для ВРЕР було одне: відвідувачам має бути зручно.

А відтак передбачили і просторі зали, і велику кількість вікон для приймання та видачі документів, і належне інформування відвідувачів (уже згадане табло). Літня спека залишається за спиною, ледь перетинаєш поріг закладу: всюди працюють кондиціонери, підтримуючи приємну прохолоду. За словами начальника УМВС, ті, хто мусив звертатися раніше до старого приміщення ВРЕР, затісного, не облаштованого кондиціонерами, згадуватимуть тамтешні роздратовані черги як поганий сон. Тут такого не буде. Нове приміщення гарне не тільки сучасним інтер’єром, воно дозволяє оптимізувати робочий процес, тож черги просто не виникатимуть.
Цього ж ранку отець Петро, настоятель Свято-Миколаївської церкви, освятив будівлю нового ВРЕР на довгі літа.

Источник: http://www.gorod.cn.ua/

Отзывов пока нет

Адрес для трекбека | Комментарии RSS

Оставьте отзыв

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.