Июн 20 2011

Тепер за хабар ДАІшників будуть саджати за грати

Автор: | 11:55 | В рубриках Новости

Тепер за найдрібнішу хабар інспекторові ДАІ світить штраф 8 500 гривень, а за хабар більше 86 гривень можна і зовсім поплатитися свободою.

З 1 липня набуває чинності сумнозвісний закон, покликаний боротися з корупцією в лавах чиновників. Тепер вони повинні декларувати свої витрати понад 150 000 грн., Їм заборонено брати на роботу родичів, а подарунки можна приймати лише двічі на рік і на суму до 480 грн.

Приміром, за хабар від 50 до 85 грн. інспектору ДАІ тепер передбачено штраф від 8500 до 12 750 грн. Хабар і від 86 грн. і вище буде обкладатися штрафом від 12 750 до 25 500 грн. або обмеження волі на 2-5 років.

До речі, вже б’ють тривогу правоохоронці, які особливо широко вдавалися до допомоги «благодійників», щоб заткнути дірки в своїх бюджетах. Як розповів начальник ГУ МВС в Києві генерал Олексій Крикун, благодійна допомога витрачалася на закупівлі бензину, ремонт транспорту, допомога сім’ям та інше (по Києву, наприклад, у минулому році — близько 1 млн гривень).

Одним з головних змін нового антикорупційного закону є посилення відповідальності за одержання навіть невеликого хабара. Причому така відповідальність тепер поширюється не тільки на посадових осіб, але і на будь-якої людини, що надає публічні послуги (нотаріуси, адвокати, аудитори, оцінювачі та ін.).

Источник: http://www.gorod.cn.ua/

Отзывов пока нет

Адрес для трекбека | Комментарии RSS

Оставьте отзыв

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.