Авг 15 2013

Кабінетних ДАІшників виставили на вулиці

Автор: | 08:16 | В рубриках Наш город,Новости

gaiТеплими літніми вечорами у перших числах серпня в обласному центрі стало відчутно більше постів ДАІ. Що це, «привіт» водіям після спекотного робочого дня?

Як повідомили «Чернігівщині» в центрі громадських зв’язків УМВС України в Чернігівській області, Державтоінспекція провела операцію під умовною назвою «Пішохідний перехід». Профілактичні заходи на території області тривали з 29 липня до 4 серпня.

«Працівники управління Державтоінспекції, які зазвичай здійснюють свої функціональні обов’язки в кабінетах, вийшли на дорогу, — йдеться у повідомленні прес-служби УМВС. — Щодня протягом тижня 8-9 екіпажів досвідчених працівників ДАІ з 17 до 21 години чергують поблизу пішохідних переходів».

Однак найцікавіше — в іншому. За проїзд через пішохідний перехід з порушеннями ПДР водіїв штрафують на суму від 255 до 340 гривень. При цьому впродовж дня один патруль складає лише 3-4 протоколи про порушення.

«Здебільшого інспектори проводять роз’яснювальну роботу, тож більшість порушників відбувається поки що попередженням», — пояснює прес-служба міліції.

Источник: Тижневик «Чернігівщина»

Обсудить на форуме

Отзывов пока нет

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Адрес для трекбека |