Июн 13 2013

Проїзд в Чернігові подорожчає

Автор: | 10:57 | В рубриках Новости

2013061301_trolleybysВідповідно до проекту рішення, що був опублікований на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради в місті очікується подорожчання проїзду громадського транспорту.

Зокрема, вартість разового квитка на проїзд у тролейбусі — 1,5 грн.

Автобуси в яких здійснюють перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування у звичайному режимі руху, вартість разового квитка на проїзд у автобусі — 2,25 грн.

Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Андроса С. О.

Обґрунтовуючи таке рішення, в міськраді зокрема зазначають що: «складна ситуація склалася на комунальному підприємстві “Чернігівське тролейбусне управління” Чернігівської міської ради, на балансі підприємства перебуває 103 пасажирських тролейбуса, з них 85 одиниць відпрацювали нормативний термін експлуатації та підлягають списанню. Значний знос рухомого складу, особливо рам кузова, який складає близько 81%, вже призвів до скорочення кількості тролейбусів на маршрутах міста і призупинення роботи на двох маршрутах.

Збільшення вартості запасних частин, паливно-мастильних матеріалів призвело до несвоєчасного, неякісного надання послуг з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах, тобто, до недотримання вимог Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту Підприємства не в змозі забезпечити своєчасний поточний ремонт транспортних засобів та оновити рухомий склад, що необхідно для підтримання на належному рівні якості надання послуг з перевезення пасажирів.»

Источник: http://www.gorod.cn.ua/

Обсудить на форуме

 

Отзывов пока нет

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Адрес для трекбека |